Пиар и Реклама

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Пиар и Реклама » Свободное общение » Поломка рулевой рейки


Поломка рулевой рейки

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Оперативно ремонт рулевой рейки в Киеве проведут мастера автосервиса "Аполлон" по адресу ул. Дегтяревская 27а! Обращайтесь при появлении люфта, течи или стука рейки. Сервис предлагает доступные цены и высокое качество! Мастера смогут вам помочь в любой ситуации! Подробнее:  https://reika.kiev.ua/

2

Дякую! Я нещодавно здав на права, і скоро збираюся придбати автомобіль, так що мені будь-яка інформація стане в нагоді.

3

Борис написал(а):

Дякую! Я нещодавно здав на права, і скоро збираюся придбати автомобіль, так що мені будь-яка інформація стане в нагоді.

А в якій автошколі навчалися? Я теж планую здати на права, не можу знайти, де в Одесі пройти курси водіння.

4

А в якій автошколі навчалися? Я теж планую здати на права, не можу знайти, де в Одесі пройти курси водіння.

У мене в автошколі "BEST" в Одесі  був чудовий інструктор з водіння, він не тільки передавав теоретичні знання та навички керування, але й докладно пояснював всі тонкощі автомобільного обслуговування. Завдяки йому я розумію важливість регулярного технічного обслуговування, вмію проводити елементарні ремонтні роботи і слідкую за станом автомобіля. Цей інструктор доклав максимум зусиль для того, щоб я не лише став водієм, а й освоїв аспекти автомобільної техніки. Його досвід і педагогічні навички допомогли мені зрозуміти, як працює автомобіль і як важливо правильно його експлуатувати.


Вы здесь » Пиар и Реклама » Свободное общение » Поломка рулевой рейки


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz